Zdjęcia z wesela – płyta pamiątkowa

Organizując ślub i wesele prawie zawsze para młoda wynajmuje profesjonalnego fotografa lub operatora video.

Warto przy tej okazji dodatkowo skorzystać z możliwości jakie dają najnowsze technologie i przygotować już po przyjęciu weselnym specjalną pamiątkową płytę przeznaczoną dla gości weselnych. Taka płyta daje możliwość przesłania pamiątkowych fotografii i filmu z wesela gościom mieszkającym daleko, takim, do których nie prędko udamy się z wizytą.

Zazwyczaj, zdjęcia i film z wesela który stanowi pamiątkę po ceremonii ślubu i weselu otrzymuje jedynie Młoda Para. Goście weselni, również chcą mieć pamiątkę z wesela, zwłaszcza po latach, kiedy przyjdzie ochota zobaczyć jak jakiś czas temu szampańsko się bawili.

Pamiątkowa płyta - zdjęcia z weselaSprawienie dodatkowej przyjemności gościom weselnym  i obdarowanie specjalnie przygotowaną płytą pamiątkową nie jest obecnie dużym wydatkiem, a stanowi niezmiernie miły gest. Koszt czystej płyty to ok 1zł, a list polecony zamyka się w 4zł. Jeżeli nawet przemnożymy tę kwotę przez liczbę kilkudziesięciu gości to i tak za kilkaset złotych możemy pozostawić świetne wrażenie po swoim weselu i odwdzięczyć się w pewnym stopniu za prezenty jakie dostaliśmy.

Płytę pamiątkową oryginalną, z której sporządzimy później kopie, przygotowuje się w oparciu o wybrane zdjęcia i filmiki z imprezy weselnej. Koszt przygotowania takiego filmu nie jest duży i można go oczywiście negocjować  z operatorem kamery jeszcze podczas negocjacji cenowych całej usługi videofilmowania. Zdjęcia z wesela można opatrzyć muzyką, przygotować odpowiednie opakowanie płyty, a następnie wysłać pocztą, lub wręczyć gościom w ciągu kilku następnych tygodni, po zakończeniu wesela.

Przy doborze zdjęć i ich selekcji warto pamiętać o tym, aby każdy gość pojawił się przynajmniej raz na zdjęciu, dlatego dobrze aby fotograf i videokamerzysta wiedział o przygotowywaniu płyty CD wcześniej i mógł wykonać odpowiednie filmiki bądź fotografie.

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.